MINIBEND-4.5, SMA (male), SMA (male), 50 Ohm, 24 GHz, 4.5 in, 114.3 mm
Product number 80337947
Identifier MINIBEND-4.5
Variation -
General Information
    Key features
  • Applicable up to 24 GHz