32085E-29447P-29094CR-12, VITA 67.3 NanoRF (male), SMA (male), 50 Ohm, 26.5 GHz, 12 in, 304.8 mm
Product number 85259496
Identifier 32085E-29447P-29094CR-12
Variation -
General Information
    Key features
  • Assembly with VITA 67.3 compliant NanoRF connector
  • Part of the "bend-to-the-end" MINIBEND product family
  • Direct replacement for 047 size Semi-Rigid cables
  • Compliant to MIL-DTL-17 (cable) and MIL-PRF-39012 (connectors)
  • Applicable up to 26.5 GHz